Başkent Alüminyum olarak bizler, ileri teknoloji odaklı yönetim anlayışımız ve güçlü mühendislik altyapımızla 35 yılı aşkın sürelik bilgi birikimimizi ve deneyimimizin güçlü sinerjisini bir araya getirerek alüminyum sektöründe öncü bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Prensibimiz dürüst, çalışkan, hızlı ve ilkeli olmaktır. Kurulduğumuz 1978 yılından bu yana ülkemizin dört bir yanında yüzlerce projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımların yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verdiğimiz önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır.

Başarımızda katkısı olan, en yeni teknolojiyi kullanma arzusu ile kalite anlayışına sahip uzman yönetim kadromuz ve tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini esas alan kaliteli hizmet anlayışımızı; sektörde edindiğimiz bilgi ve deneyimimizle birleştirerek, şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Bize güvenerek projelerini hayata geçirme imkanını veren kurumlara, kuruluşlara ve bizleri bugünlere taşıyan tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Başkent Alüminyum A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı
Kemal ÇAMLI